Zabawne pomysły na przyjęcie weselne

Aby stworzyć kilka zabawnych pomysłów na przyjęcie weselne, konieczne jest, aby zacząć myśleć nieszablonowo. Istnieją tony tradycyjnych rzeczy, które można zrobić, jak przemówienia, pierwszy taniec i cięcia tortu, ale aby ten dzień naprawdę wyjątkowy, spróbuj coś zabawnego i niepowtarzalnego!

Czy pamiętasz, jak kiedyś grać w gry jako dziecko? Wtedy nie było żadnej elektroniki zaangażowany, to wszystko było o dobrej zabawy z przyjaciółmi i rodziną. To samo można zrobić na przyjęciu weselnym.

Zabawne nazwy stołów

Dekorowanie stołów na weselu jest jedną z najbardziej zabawnych rzeczy do zrobienia. Nazwy stołów są centralną częścią dekoracji i będą one wyświetlane na wszystkich wykonanych zdjęciach. Dlatego ważne jest, aby wybrać zabawne nazwy dla stołów gości.

Najczęstszym sposobem na to jest wybór nazw, które są związane z osobowościami Twoimi lub Twojego partnera lub jakimś wewnętrznym żartem między Tobą a Twoimi gośćmi.

Zabawne tabliczki z nazwami stołów na przyjęciu weselnym

Jednym ze sposobów, aby wymyślić zabawne nazwy stołów jest sprawdzenie, co jest trendy w tej chwili, jak memy, popularne programy telewizyjne, filmy, itp. Następnie wybierz nazwę, która będzie idealnie pasować do Twojego motywu przewodniego.

Karaoke

Karaoke na weselu to świetny sposób, aby dodać trochę zabawy i emocji do swojego przyjęcia. Jest to szansa dla pary młodej, aby wstać i pokazać swoje talenty wokalne, ale jest to również świetny sposób, aby utrzymać gości w rozrywce.

Bańki

Cała rodzina może cieszyć się wspólnym puszczaniem baniek przed obiadem lub podczas deseru, aby zapewnić sobie dodatkową dawkę zabawy! Postaraj się ustawić stół wypełniony różdżkami do baniek i różnymi rodzajami roztworów do baniek, które mogą wypróbować zarówno dzieci, jak i dorośli.

Hula-hoop

Hula-hoop są dostępne w różnych rozmiarach, więc w tej grze mogą wziąć udział wszyscy – od małych dzieci po starszych dorosłych. Stwórz swój własny tor przeszkód na podwórku lub ustaw

Śmieszne przemówienia weselne

Każda mowa ślubna, jaką kiedykolwiek słyszeliśmy, zawiera te same podstawowe elementy: krótką anegdotę o tym, jak się poznaliście i kilka słów o waszych rodzinach, może linię gratulacyjną dla szczęśliwej pary, a potem już idziesz. Ale co, jeśli chcesz się wyróżnić? Co zrobić, jeśli chcesz, aby ludzie się śmiali na swojej mowie ślubnej?

Zabawne przemówienie Pana Młodego na weselu
Przemówienia na weselu to okazja do świetnej zabawy

Dobre przemówienia ślubne są nie tylko zabawne do wykonania, ale także dobre do słuchania. Najlepsze z nich zawierają mieszankę humoru i sentymentalnych słów, które wywołają uśmiech na twarzach pary młodej i zapewnią rozrywkę publiczności. Z tego powodu, przemówienia ślubne powinny być zaplanowane i przećwiczone z wyprzedzeniem, tak aby każda osoba wygłaszająca przemówienie mogła wyrazić swoje najlepsze życzenia dla pary młodej bez potykania się o własny język.

Klaun

Jest wiele sposobów na zabawianie gości na Waszym weselu, ale dzieci będą szczególnie zachwycone pojawieniem się klauna. Oprócz zabawiania dzieci, obecność klauna na Waszym weselu da rodzicom szansę na relaks i zabawę.

Magik

Warto również pomyśleć o wynajęciu magika, który zabawi gości swoimi niesamowitymi sztuczkami. Jeśli nie chcesz magika na całą noc, zawsze możesz zatrudnić go na jedną godzinę lub dłużej, aby wystąpił podczas kolacji lub deseru. Jest to doskonały sposób na zapewnienie gościom rozrywki i zaangażowania w rozmowę.

Coś naprawdę innego na pierwszy taniec

Pierwszy taniec może być bardzo szczególną częścią przyjęcia weselnego, ale istnieje wiele pomysłów na ten szczególny moment. Wiesz, że Twoi goście pokochają to, jeśli wykonasz pierwszy taniec, który jest trochę inny od normy.

Fotobudka

Profesjonalna foto budka będzie miała wiele zabawnych gadżetów, którymi można zabawić gości. Standardowy zestaw sztucznych peruk i okularów da Waszym gościom wiele możliwości na zabawne grupowe zdjęcia w fotobudce.

Nieoczekiwane występy i aktywności

Twoje wesele to idealna okazja, aby zaskoczyć swoich gości jakąś wyjątkową rozrywką. Może to być wszystko, od zespołu na żywo lub DJ-a, po występy gości specjalnych. Możliwości są ograniczone tylko przez Waszą wyobraźnię! Jeśli chcesz iść na występ muzyczny, spróbuj znaleźć lokalne talenty lub uzyskać znajomego lub krewnego, aby wystąpić na przyjęciu. Jeśli szukasz czegoś bardziej wyjątkowego, istnieje nieskończona ilość opcji – ale musisz myśleć nieszablonowo!

Wyciągnij żenujące zdjęcia Pary Młodej ze studiów

Jako prezent ślubny, możesz zachować niektóre z ulubionych zdjęć pary z ich lat randkowych i umieścić je w albumie fotograficznym lub nakręcić krótki film z pary w ich młodości. Dodatkowo, jeśli są jakieś zabawne zdjęcia jednej z osób na studiach, wyciągnijcie je, aby je pokazać! Upewnij się tylko, że wszelkie żenujące momenty są utrzymane w dobrym guście. Często zdarza się, że narzeczeni dzielą się tymi zdjęciami ze swoimi gośćmi podczas przyjęć takich jak próbna kolacja lub podczas godziny koktajlowej przed ceremonią.