Panna młoda na zdjęciu ślubnym

Zdjęcia ślubne

Oferty fotografii ślubnej są różnorodne, w zależności od ilości zdjęć, ich formy oraz czasu trwania sesji. Minimalistyczny pakiet to zdjęcia z kościoła, czyli najważniejszego momentu całej uroczystości weselnej.

Panna młoda i pan młody będą pięknie wyglądać w otoczeniu dekoracji z kwiatów, wstążek i tiulów. W pakiecie standardowym fotograf wykona wiele zdjęć z perspektywy i zbliżenia pary wchodzącej do kościoła, stojącej przy ołtarzu i zakładającej sobie obrączki. Wiele par decyduje się na upamiętnienie przebiegu przyjęcia weselnego. Sesja może trwać do pierwszego tańca lub do oczepin, podczas której sfotografowana zostanie zabawa młodych i gości weselnych.

Fotografowie proponują również dodatkową sesję ślubną z udziałem wyłącznie pary młodej. Można wybrać zdjęcia w plenerze, które wykonuje się zazwyczaj w trakcie zabawy weselnej albo w plenerze kilka dni po ślubie.

Jakie wybrać miejsce na plener ślubny? Najpiękniejsze są zdjęcia wśród natury, na przykład w lasku, przy oczku wodnym lub na tle pobliskiego dworku. Jednak czasem warunki pogodowe nie sprzyjają sesji i wtedy w zamian można wybrać wariant drugi – zaletą zdjęć ze studia możliwość ustawienia odpowiedniego oświetlenia, za pomocą którego można między innymi ukryć mankamenty figury.

Zdjęcia ze ślubu powinny posiadać specjalną oprawę, dlatego fotografowie bardzo często wykonują specjalny pokaz slajdów na dvd. Dodatkowo można zamówić specjalny album lub fotoksiążkę, gdzie umieszczone zostaną najpiękniejsze zdjęcia ze ślubu i wesela.

Taka pamiątka ślubna jest niezwykle wartościowa pod względem artystycznym i sentymentalnym.